O športových triedach História ŠT a naše úspechy Rada športových tried Atletika - štruktúra Florbal - štruktúra Kalendár podujatí Oznamy Dokumenty na stiahnutie Atletika - výsledky Textová podstrana Textová podstrana

Na stránke sa pracuje....

Mladší žiaci, mladšie žiačky, najmladší žiaci a najmladšie žiačky - atletika

Kompletná zbierka medailí

Kompletná zbierka medailí.

Uplynulú marcovú sobotu a nedeľu (19. a 20. 3.) vyvrcholila halová atletická sezóna 2022 v kategórii najmladšieho a mladšieho žiactva. 890 pretekárov z 23 klubov súťažilo o tituly krajského šampióna. Našu školu reprezentovalo 11 žiakov – členov atletického klubu AC Victoria Turany.

Najviac sa darilo Veronike Brxovej, žiačke 7. A triedy, ktorá vyhrala skok vysoký výkonom 140 cm a získala zlatú medailu. Tretia v tejto disciplíne skončila výkonom 135 cm Sofia Kevešová z 5. A triedy. Kolekciu medailí skompletizoval Šimon Zachar z 5. A triedy, keď v behu na 60m získal striebornú medailu.

Náš tím ešte tvorili : Sofia Bíziková z 5. A, Alexandra Kocholová, Tatiana Lušňáková, Ester Beránková, Timea Kubičárová, Alexandra Valjentová, Lea Bačeová zo 6. A a Nina Dvorštiaková zo 4. B triedy.

Všetkým pretekárom ďakujeme za úspešnú reprezentáciu našej školy a mesta Turany.

V nastávajúcej krajskej lige im držíme palce!

Dátum a miesto podujatia: 10. 2. 2020, Banská Bystrica

Úspešná športovkyňa: Diana Hlavatá - 1. miesto v skoku do výšky   s výkonom 157 cm

Tréner: Mgr. Miroslav Klučiarovský